Betónové garáže

Betónový program

  Majte betónovú garáž rýchlo a bez starostí

garaz1Ak uvažujete o postavení garáže, určite ste si už preverili všetky možnosti. Postaviť garáž klasickým spôsobom je ako postaviť malý dom, bude to trvať dlho, je potrebných niekoľko zložitých stavebných postupov a nakoniec sú náklady o dosť vyššie, ako si taká garáž zaslúži. A pritom z praktického hľadiska ju naozaj potrebujete, či už chcete ochrániť auto pred nepriazňou zimného počasia a tým mu vďaka garáži predĺžiť životnosť, alebo potrebujete konečne odložiť tú kopu náradia, či záhradných potrieb. Plechová garáž je oproti tomu lacnejšia, rýchlejšie ju osadíte, no vietor aj zlodej sa do garáže dostane veľmi ľahko. Ak hľadáte riešenie, ktoré vás odbremení od starostí s výstavbou garáže teraz a zároveň sa budete môcť spoľahnúť na trvácnosť objektu, radi by sme vám ukázali prednosti prefabrikovanej betónovej garáže. Vyrobíme ju u nás v závode, máme s tým dlhoročné skúsenosti, dovezieme ju až ku vám a dokonca osadíme. Takže od objednávky betónovej garáže až po prvé otvorenie jej dverí je to naša záležitosť. Vy si len kúpite garáž a užívate ju. Prekvapíme vás aj lehotou dodania.

Čo všetko sa mi do garáže zmestí

garaz2Nižšie uvádzame rozmery a ďalšie technické parametre garáže, ale zo skúseností našich zákazníkov s nami vyrábanými betónovými garážami, úžitková plocha viac ako sedemnásť metrov štvorcových je dosť nielen pre bežné auto, ale ostane vám aj priestor na police s náradím alebo malé stroje, ktoré potrebujete tak isto niekde bezpečne odložiť. Je na vás, či sa rozhodnete ku garáži si od nás zakúpiť aj vráta, rozdiel v cene je určite menší, ako keď si kvalitné vráta do garáže zakúpite samostatne. Mnohí naši zákazníci využívajú túto garáž ako záhradný domček, v ktorom ukladajú náradie, stroje, či úrodu zo záhradky a dokonca si našla využitie aj ako záhradná chatka – predný vstup prefabrikovanej garáže bol upravený ako stena s oknom a dverami.

Kto mi betónovú garáž dovezie a osadí?

garaz3My a my, na vás je iba objednávka, platba, príprava miesta na osadenie a prvé otvorenie dverí alebo vjazd autom :) Prefabrikovanú betónovú garáž vám dovezieme špecializovaným vozidlom kdekoľvek potrebujete, pristavíme na miesto, pomocou hydrauliky osadíme na miesto. Ak ste si ku betónovej garáži zakúpili aj vráta, nemusíte už zabezpečiť nič, iba svoju garáž začať naplno využívať. Preto, ak hľadáte rýchle a pohodlné riešenie s nízkymi nákladmi, ako čo najefektívnejšie získať malý úžitkový objekt, naša prefabrikovaná betónová garáž je dobrou voľbou. Kontaktuje nás, radi vám naše výrobky predstavíme, poradíme a dodáme.

Technické parametre betónovej garáže

 
  • rozmery vonkajšie: 6400x3280x2300-2370 mm
  • rozmery vnútorné: 5800×3000×2225-2295 mm
  • úžitková plocha: 17,40 m2 a hmotnosť 9500 kg
  • odber bez vrát alebo s vrátami (otváracie)
  • možnosť atypickej úpravy okien, dverí, stropných schodov a strechy
  • možnosť používať ako záhradný domček alebo chatku
  • cena prefabrikovanej garáže bez vrát 1650,00, s vrátami 1970,00 (Ceny bez DPH)
  • dopravu a osadenie garáže zabezpečuje výrobca – prepravuje sa špecializovaným vozidlom
  • cena za dopravu je 2,50€/km (cena s DPH) – cesta tam aj späť 
  • účtujeme manipulačný poplatok  nákladka-výkladka 30,00 €  (cena s DPH)