Betónové tvárnice

Betónový program

 

Betónové tvárnice pre všetky použitia

panely2Nosným programom našej spoločnosti je výroba betónových tvárnic vibrolisovaním. Široký sortiment našej výroby poskytuje produkty, ktoré poslúžia ako pri stavbe domu, úprave okolia domu a záhrady, tak aj pri náročnejších projektoch ako sú úpravy vodných tokov. Medzi základné výrobky patria šalovacie tvárnice rôznych šírok, ale veľmi obľúbenými medzi zákazníkmi je aj sivá a červená betónová zámková dlažba. V záhrade na príjazdových cestách oceníte polovegatačnú betónovú tvárnicu, ktorá vám umožní skultúrniť príjazdovú cestu alebo parkovisko a pritom zachovať prírodný vzhľad okolia.

Špeciálne a doplnkové betónové tvárnice

panely1Pre vinárov sú k dispozícii vinárske stĺpiky a klasické plotové stĺpiky zasa poslúžia na oplotenie každej stavby, či pozemku. Ak ste už svoj dom dostavali a chcete si upraviť okolie, môžeme vám dodať plotové dielce priehľadné aj nepriehľadné podľa vašej preferencie. Súčasťou doplnkovej ponuky výroby betónových prefabrikátov sú aj oporné prefabrikáty rôznych tvarov a atypické prefabrikáty na úpravu potokov. U nás nájdete aj obľúbené a užitočné klasické cestné panely. 

 

Betónové tvárnice “LEGO” kocky

lego beton kockaNovinkou v sortimente sú praktické “LEGO” kocky (v rozmere 120/60/60) vhodné na vystavanie oporného múru a ďalšie rôzne stavby. Tieto plné betónové bloky majú na vrchnej a spodnej strane vytvarovaný “zámok”, pomocou ktorého sa ich ukladanie zjednoduší, funguje totiž na princípe známych “lego” kociek. Tento praktický spôsob spojovania tvárnic veľmi urýchli nie len stavbu, ale aj rozoberanie betónových múrov a priehrad a spraví ho jednoduchým. Okrem odolnosti, oceníte aj dobrú cenu  a rýchlosť zhotovenia stavby. Najčastejšie sa využíva pri stavbe boxov na sypké materiály (tu je práve variabilita a prestavba veľkosti boxov v priemysle vítaná), ochranné hrázde proti vode, protihlukové steny a oporné múry, ale aj rôzne ohrady a veľmi odolné ploty.

Celú ponuku tvárnic si pozrite na tejto stránke a radi sa vám budeme venovať, keď sa nám ozvete.